PL EN DE RU youtube facebook instagram
. .
. .
home

SPA


SPA w Ośrodku Trzy Jeziora

Nowo otwarta przestrzeń hotelu, z saunami (sauna fińska, infrared, biosauna) wewnętrznym i zewnętrznym jacuzzi, natryskami, strefą relaksu oraz gabinetami zabiegowymi.

REGULAMIN KORZYSTANIA ZE SPA (PDF)

Polecamy Pakiety


Spa na wyłączność:
Butelka musującego wina.
zamknięta strefa relaksu na wyłączność w godzinach 22.00 – 24.00
ceny za SPA na wyłączność 150zł/ 2 os.- każda następna 30 zł

Pakiet przyjaciółki
strefa SPA 2 h
słodka niespodzianka na powitanie
koktajl ze świeżych warzyw i owoców lub lampka wina
cena 49 zł/os w grupie min. 3 osób.

Pakiet Premium
strefa SPA 2 h
słodka niespodzianka na powitanie
”bomba witaminowa” koktajl ze świeżych warzyw i owoców
sałata fit – źródło życia
Masaż relaksacyjny częściowy 30 min
cena 110 zł/os

Nasza oferta masaży


Masaż klasyczny
Relaksacyjny, pobudzający lub energetyzujący. Celem takiego masażu jest miedzy innymi: niwelowanie negatywnych skutków stresu i poprawa samopoczucia, rozluźnienie spiętych mięśni, zwiększenie ich elastyczności i sprężystości, poprawa krążenia krwi i limfy.
Całkowity (60 min) - cena 100 zł/os
Częściowy (30 min) – cena 50 zł/os

Masaż pleców bańką chińską (rozluźniający)
Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych. Pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Masaż doskonale relaksuje, uspokaja, napina i odżywia skórę.
Plecy (30min) - cena 50 zł/os

Masaż antycellulitowy bańką chińską
Rodzaj terapii podciśnieniowej. Stosowane bańki chińskie powodują zasysanie skóry do środka, wytwarzając niewielkie podciśnienie. Siłę masażu można regulować zwiększając lub zmniejszając zasysanie fałdu skóry. Masaż ten jest wykorzystywany głównie przy kuracji antycellulitowej i modelowaniu sylwetki.
Częściowy wybranej partii (30 min) – cena 50 zł/os
Uda, Pośladki, Brzuch

Masaż twarzy, szyi i dekoltu
Klasyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu o właściwościach głęboko relaksujących, poprawia krążenie krwi, dotlenia, działa uelastyczniająco i ujędrniająco.
30 min - cena 40 zł/os

Masaż czekoladą
Masaż czekoladowy to czysta przyjemność, doskonały przy przemęczeniach stresie i suchej skórze. Zabieg odżywia i nawilża skórę, dodatkowo dzięki jego działaniu na zmysły tworzy idealne poczucie relaksu. Czekolada – źródło energii i najpopularniejsze lekarstwo poprawiające nastrój. Zwiększa poziom serotoniny i endorfin, czego efektem jest poprawa samopoczucia oraz podnosi odporność i chroni układ krążenia.
Całkowity (60 min) - cena 100 zł/os
Częściowy (30 min) – cena 50 zł/os

Masaż z elementami aromaterapii (oleje: paczula, zielona herbata, aloes, konwalia)
Całkowity (60 min) – cena 100 zł/os
Częściowy (30 min) – cena 50 zł/os

Masaż naturalnym masłem (mango, zielona herbata, shea)
Całkowity (60 min) – cena 100 zł/os
Częściowy (30 min) – cena 50 zł/os

Masaż Shantala
Masaż Shantala jest polecany prawie wszystkim niemowlakom. Można go wykonywać już od pierwszych dni życia dziecka. Masaż Shantala dobrze wpływa na rozwój niemowlaka, pomaga na kolkę, wspomaga rozwój mowy, ułatwia karmienie.
Trwa ok. 30 min - cena 60 zł/os

Masaż Leczniczy
Jest formą fizycznego oddziaływania na organizm ludzki poprzez zabiegi manualne. Głównym celem jest leczenie pewnych zaburzeń organizmu. Wykorzystuje techniki masażu klasycznego, masażu tkanek głębokich, powięzi, terapii punktów spustowych, stawianie baniek. Stosowany jest np. przy:
rwie kulszowej
bólach kręgosłupa
schorzeniach lędźwiowo-krzyżowego, piersiowego i szyjnego odcinka kręgosłupa
bólach stawów i mięśni
zwyrodnieniach
przewlekłych napięciach
przykurczach

Może być wykonywany z użyciem środków wspomagających zabieg, np. różnego rodzaju maści lecznicze działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie i rozgrzewająco.
60 min – cena 100 zł/os
30 min – cena 50 zł/os


Masaż Relaksacyjny
Jest to zabieg wpływający regeneracyjnie na ciało fizyczne i umysł osoby masowanej. Głównym celem masażu jest rozluźnienie napiętych tkanek, zrównoważenie przepływu energii witalnej oraz osiągnięcie pełnej relaksacji psychosomatycznej. Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, zmniejsza napięcie mięśni, poprawia krążenie krwi. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym. Jest wymarzonym elementem prawdziwego wypoczynku. Sprzyja regeneracji sił po długotrwałym wysiłku psychicznym i fizycznym. Jest sprawdzonym środkiem na bezsenność, której powodem są stres i emocje.
Całkowity (90 min) – cena 150 zł/os
Całkowity (60 min) - cena 100 zł/os
Częściowy (30 min) – cena 50 zł/os


MA-URI®Bodywork
MA-URI® Bodywork wywodzi się z tradycji polinezyjskiej pracy z ciałem, która różni się tym od zwykłego masażu, że odbywa się ona nie tylko na poziomie fizycznym ale też emocjonalnym i duchowym człowieka. To niezwykle piękne, transformujące i silne narzędzie uwolnienia stresu, napięć, emocji. To okazja do równoważenia i zwiększania powodzenia w różnych obszarach życia – np. w finansach, w relacjach, w pracy, odkrywaniu swoich marzeń i celów życiowych. Sesja pracy z ciałem — MA-URI® Bodywork — to dotyk w tańcu dostrojony do osoby na stole – jej intencji, potrzeb i stanu zdrowia/samopoczucia. Praktyk pracuje z osobą masowaną poruszając się wokół niej i stołu do masażu w rytm muzyki. Używa do tego odpowiednich kroków, nacisku swojego ciała i pociągnięć przedramion, których układ wynika z wiedzy o tym, jak poruszać się, aby podnosić poziom energii życiowej. Każdy ruch jest celowy, a uwaga praktyka skupiona jest na budzeniu kreatywności i odwagi do transformacji tego, co czeka na zmianę i uzdrowienie. Sesja MA-URI® Bodywork wykonywana jest przez licencjonowanego Praktyka MA-URI®.

Sesja MA-URI® Bodywork zawiera – rozmowę wprowadzającą, przygotowanie do sesji, pracę z ciałem, podsumowanie sesji.
ok. 120 min – cena 170 zł/os
ok. 90 min - cena 150 zł/os

Możliwa jest również sesja na 4 ręce wykonywana przez dwójkę Praktyków.
ok. 120 min – cena 300 zł/os
ok. 90 min – cena 250 zł/os


MA-URI® dla kobiet w ciąży
Zapraszamy na sesje kobiety oczekujące dziecka i przygotowujące się do bycia mamą. Praca z ciałem odbywa się w pozycji na boku i można z niej korzystać przez cały okres ciąży aż do urodzenia dziecka. Dotyk całego ciała wykonywany przedramionami, do rytmu muzyki z delikatnością i precyzją. Jest uhonorowaniem matki i dziecka oraz ich połączenia. Podczas pracy z kobietą w ciąży dążymy przede wszystkim do wzmocnienia jej ciała i wyzbycia się wszelkich schematów, które mogą blokować ją przed przeżywaniem macierzyństwa.
60 min. – cena 120 zł/os


MA-URI® na dobry sen
Zapraszamy na odprężającą sesję obejmującą stopy, kark, ramiona i twarz. Sesja daje odprężenie i relaks dla ciała i czas na ponowne połączenie się ze samym sobą. Balansuje i wycisza emocje oraz przygotowuje do duchowych podróży podczas snu.
30 min. – cena 50 zł/os


Masaż stóp
Każdy dyskomfort dotykający chociaż jednej stopy, wpływa na ogólnie funkcjonowanie. Masaż stóp według wielu osób uchodzi za najbardziej relaksujący. Doznania z masażu przynoszą niebywałą ulgę. Wynika to nie tylko z przyjemność dla stóp ale z tego, że taki masaż oddziałuje na całe nasze ciało. Pozwala on zrównoważyć przepływ energii w organizmie. To właśnie na stopach znajdują się receptory, których masowanie wpływa na cały organizm. Poprzez masaż stóp możemy regulować metabolizm, oczyszczanie organizmu z toksyn, wspomaganie leczenia chorób wewnętrznych migreny i wielu innych.
30 min. – cena 50 zł/osW celu rezerwacji masażu skontaktuj się z nami.

Wyślij zapytanie“Spędziliśmy cudowne chwile, we dwoje. Relaks u Państwa to nie tylko odpoczynek, ale prawdziwa regeneracja. Masaże, kąpiele w Jacuzzi, SPA, sauna… rewelacja. Będziemy Was polecać :) ”

- Jarek z żoną i dziećmi.


Trzy Jeziora

Adres:
Wieleń Zaobrzański ul. Wczasowa 54
64-234 Przemęt
woj. wielkopolskie

Telefon:
+48 65 549 90 95

+48 785 996 601
Jesteśmy dostępni przez całą dobę

E-mail: recepcja@trzyjeziora.com.pl

img02

Tarasy Wang

Karpacz

img14

Zgoda

Karpacz

img14

Dąb

Sława

hotelsystems.pl hotelsystems.pl