Serce Przemęckiego Parku Krajobrazowego

MA-URI®Bodywork

Dla ciała i ducha

MA-URI® Bodywork wywodzi się z tradycji polinezyjskiej pracy z ciałem, która różni się tym od zwykłego masażu, że odbywa się ona nie tylko na poziomie fizycznym ale też emocjonalnym i duchowym człowieka. To niezwykle piękne, transformujące i silne narzędzie uwolnienia stresu, napięć, emocji. To okazja do równoważenia i zwiększania powodzenia w różnych obszarach życia – np. w finansach, w relacjach, w pracy, odkrywaniu swoich marzeń i celów życiowych.

Sesja pracy z ciałem — MA-URI® Bodywork — to dotyk w tańcu dostrojony do osoby na stole – jej intencji, potrzeb i stanu zdrowia/samopoczucia. Praktyk pracuje z osobą masowaną poruszając się wokół niej i stołu do masażu w rytm muzyki. Używa do tego odpowiednich kroków, nacisku swojego ciała i pociągnięć przedramion, których układ wynika z wiedzy o tym, jak poruszać się, aby podnosić poziom energii życiowej. Każdy ruch jest celowy, a uwaga praktyka skupiona jest na budzeniu kreatywności i odwagi do transformacji tego, co czeka na zmianę i uzdrowienie. Sesja MA-URI® Bodywork wykonywana jest przez licencjonowanego Praktyka MA-URI®.

Sesja MA-URI® Bodywork zawiera – rozmowę wprowadzającą, przygotowanie do sesji, pracę z ciałem, podsumowanie sesji.

  • ok. 120 min – cena 219 zł/os
  • ok. 90 min - cena 189 zł/os
  • ok. 30 min - cena 99 zł/os

Możliwa jest również sesja na 4 ręce wykonywana przez dwójkę Praktyków.

  • ok. 120 min – cena 329 zł/os
  • ok. 90 min – cena 269 zł/os
§
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera by otrzymywać inormacje o nowościach.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij