Serce Przemęckiego Parku Krajobrazowego

ZORGANIZUJ wesele Twoich marzeń!

Jeden taki dzień...

Wesele można zorganizować w wielu miejscach, ale tylko Centrum „Trzy Jeziora” w Wieleniu Zaobrzańskim jest miejscem z duszą i bogatą historią OWR Kopalni Węgla Brunatnego Turów. Błękit jezior, zieleń lasów i bliskość natury czynią te miejsce niezwykle urokliwym. To tu usłyszą Państwo świergot ptaków, tu ujrzą wesoły harmider wiewiórek. To u nas na pomoście  zakochane pary wtulone w siebie bez słów spoglądają w kierunku zachodzącego nad jeziorem słońca…

O Twoim Weselu u nas - nie zapomni żaden z gości!

Centrum  Trzy Jeziora wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, zmienia się z każdym rokiem unowocześniając swoją infrastrukturę . Obecnie to obiekt z kilkoma salami eventowymi, budynkiem hotelowym  mieszczącym strefę SPA i pełną smaków restaurację „Zmyślona”. Ogromny, usiany kolorowymi domkami teren, zachwyca bogactwem naturalnej przyrody. Szeroka, piaszczysta plaża, malownicze pomosty ze sprzętem wodnym, ogromny  drewniany wigwam, letnia scena i restauracja nad wodą powodują, że nabrzeże tętni życiem. Kilkuhektarowa przestrzeń kryje w sobie jednak więcej niespodzianek – pasiasty budynek pod sosnami to Sala Zabaw Leśny Skrzat, czyli wielki kryty plac zabaw dla dzieci i ich królestwo. Obok niej kusi zapachem pizzeria, w której można zagrać w bowling, bilard czy przestrzenne szachy z rzeźbionymi figurami. Nie brakuje tu również boisk, kortu tenisowego i malowniczych ścieżek i łąk do uprawiania sportów.

 

Zorganizuj z nami swoje wesele. Dysponujemy 3 salami:

  • Sala Restauracyjna o pow. 200mkw,  położona w budynku głównym Centrum. Możemy w niej ugościć około 140 osób. 

  • Sala Leśna o pow. 200 mkw., maksymalna ilość osób: 100. 

  • Sala w Marinie położona nad brzegiem jeziora o pow. 250 mkw., która pomieści około 150 osób.

Menu weselne

Podjęli Państwo najważniejszą decyzję w swoim życiu. Już dzisiaj serdecznie gratulujemy i życzymy, aby całe życie podążali Państwo wspólną drogą zakochani i wpatrzeni w siebie jak w dniu zaręczyn.

Niezwykle istotnym elementem nowej drogi jest wyśmienity początek. Zadbamy o każdy szczegół Państwa uroczystości . W tym dniu, to Państwo są najważniejsi, również dla nas.

Szanowni Państwo, przygotowaliśmy menu weselne, które zachwyci Państwa podniebienia, łącząc tradycję z nutą nowoczesności.

Menu mogą Państwo pobrać tutaj -> Menu weselne "Zmyślonej"

 

Dopracujmy szczegóły...

Dodatkowo odpłatnie, cena do uzgodnienia:

- Pakiet napojów bezalkoholowych

- Pakiet napojów z alkoholem

- Welcome drink,

- Tort weselny,

- Specjalne dekoracje kwiatowe,

- Specjalna oferta noclegowa dla Gości weselnych, pokoje ze śniadaniem i możliwością  skorzystania z sauny i jacuzzi,

- Możliwość noclegu dla dzieci w „Leśnym Skrzacie” pod opieką animatorów lub opieka animatorów z prowadzeniem animacji dla dzieci,

- Poprawiny kalkulowane indywidualnie np. pod Wigwamem, lub  pod namiotem nad jeziorem przy ognisku - grillowanie z beczką piwa,

Dodatkowo od nas...

- wynajem wybranej sali

- przywitanie Pary Młodej  staropolskim zwyczajem, chlebem i solą

- indywidualne podejście do gościa oraz profesjonalną organizację i obsługę kelnerską

- nakrycie stołów okrągłych lub prostokątnych

- pokrowce na krzesła w kolorze białym lub stalowym

- bezpłatny parking dla gości

- korzystanie z Sali Zabaw „Leśny Skrzat” dla dzieci do godz. 19:00 – możliwość zabawy dzieci w małpim gaju

- apartament dla Młodej Pary oraz zniżkę na pokoje dla rodziców

 

Nie pobieramy dodatkowych opłat za wynajem Sali, nakrycia stołów.

Opłaty za dzieci:

do 3 r.ż. – gratis

 4-7 r.ż. 50%,

8-12 r.ż. 80%

od obowiązującej  ustalonej ceny dla osoby dorosłej.

Nie lubimy się z Państwem rozstawać

Na okoliczność Pierwszej „Papierowej” Rocznicy Młoda Para otrzyma od nas voucher na romantyczną kolację przy blasku świec w restauracji „Zmyślona”, oraz zaproszenie do Strefy Spa z kieliszkiem wina musującego. Wspaniała oprawa Państwa wizyty spowoduje, że odtworzymy niezapomniane, romantyczne chwile, a Państwa serca na nowo wypełni ciepło i radość.

Nie lubimy się z Państwem rozstawać, dlatego dla każdej Pary, która zorganizuje u nas swoje wesele, mamy kupon rabatowy: 10%  na organizację chrzcin lub urodzin.

Oferujemy również zniżki na wesela w piątki i w niedziele. Zyskują Państwo elastyczność w doborze pozostałych usługodawców, a także rabat na organizację wesela w naszym obiekcie.

Ślub w plenerze nad jeziorem – u nas to możliwe! Piękna sceneria, jezioro, świergot ptaków i świeże powietrze. Można zrobić to inaczej!

Zapytajcie o szczegóły...

Drodzy Państwo, zachęcamy do spotkań indywidualnych. Jeżeli mają Państwo autorski pomysł na ten wyjątkowy dzień – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy spełnić najbardziej wyszukane pomysły.

 

Manager Gastronomii - Centrum Wypoczynkowo Konferencyjne „Trzy Jeziora”

Monika Nonn

Tel: + 48 785 99 66 01,  +48 887 84 85 86, gastro@trzyjeziora.com

§
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera by otrzymywać inormacje o nowościach.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij