Ośrodek Dąb
Srdce Přemyslovského Parku Krajin
Ośrodek Dąb

pro firmy

Autorska przestrzeń dla konferencji i spotkań biznesowych w Wielkopolsce.

Rynek pracownika umacnia się i świadomy pracodawca musi dziś dawać więcej niż przed dekadą

Centrum Trzy Jeziora oddaje do dyspozycji Gości bazę dla spotkań, szkoleń i eventów biznesowych w Wielkopolsce. To kilkanaście hektarów powierzchni dla kreatywnego spędzania czasu i budowania nowych relacji między pracownikami. Bliskość sosnowego lasu i obfitych w ryby jezior, pozwala na odskocznię i gwarantuje świetną zabawę po dniu pełnym wykładów, wykresów i tabel.

Nakarmimy Wasze mózgi!

Nakarmimy Wasze mózgi!

Menu konferencyjne z przerwami kawowymi lub stałym cateringiem to tylko jedne z opcji. Podamy aromatyczne kawy, herbaty, ciasta własnego wypieku i owoce sezonowe.

Zupełnie inny wymiar będą miały uroczyste kolacje bankietowe i wieczory w Restauracji „Zmyślona”. To wyjątkowe miejsce, które potrafi zmieniać swoje oblicze i zaskakiwać aranżacją przestrzeni, talerzy i smakiem dań. 

Menu będzie pełne wartości odżywczych, mikro i makro elementów dla zwiększenia koncentracji i uwagi. Nasi kucharze stworzą dla Was menu, które zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

 

Projektujemy Twój biznes

Projektujemy Twój biznes

Idealnie położona baza dla spotkań, szkoleń i eventów biznesowych w Wielkopolsce. Ponad 6ha dla kreatywnego spędzania czasu i budowania nowych relacji między pracownikami. Bliskość sosnowego lasu i obfitych w ryby jezior, pozwala na odskocznię po dniu pełnym wykładów.

Projektujemy Twój biznes
https://u.profitroom.com/2018-trzyjeziora-com/uploads/Sala_konferencyjna/Trzy-Jeziora-Sala-konferencyjna2.jpg https://u.profitroom.com/2018-trzyjeziora-com/uploads/Sala_konferencyjna/Trzy-Jeziora-Sala-konferencyjna1.jpg https://u.profitroom.com/2018-trzyjeziora-com/uploads/Marina/Trzy-Jeziora-Marina6.jpg

Lubimy wyzwania i nieszablonowe rozwiązania!

Jesteśmy otwarci na niestandardowe eventy i performance. Należąca do centrum ogromna przestrzeń pośród lasu sosnowego sprzyja organizacji przeróżnych spotkań, wykraczających poza schematy.

Nie samą pracą...

SPA  "Cichosza"– połącz wyjazd biznesowy z wyjątkowymi chwilami w leśnym SPA Trzech Jezior, gdzie nasi doświadczeni terapeuci masażyści uwolnią Twoje ciało od napięcia i codziennego stresu. 

Sprzęt wodny – kajaki dwuosobowe, łódki Omega, rowery wodne duże i małe, rowery szosowe, a także kort tenisowy ze sprzętem, kije do nordic walking sprawią, że wyjazd biznesowy do Trzech Jezior zamieni się w wspaniałą sportową przygodę i pozwoli uwolnić głowę od cyfr i liczb oraz żmudnych prezentacji.

Kręgielnia-Pizzeria "Dziupla"- to tutaj rozgrywają się wieczorami turnieje w bowling! Ale nie tylko, do dyspozycji gości oddajemy również dwa stoły bilardowe, gry planszowe i jedyne w swoim rodzaju szachy przestrzenne.

Układ sal

Sale konferencyjne Układ kinowy Układ szkolny Układ w podkowę Wspólny stół
Sala restauracja 150 110 90 50
Sala mała 40 36 25 20
Sala ze sceną 270 150 120 80
         

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania odnośnie oferty biznesowej naszego Centrum to skontaktuj się z nami pod adresem e-mail rezerwacjegrupowe@trzyjeziora.com.pl

Oferty specjalne

§
- Newsletter
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM