Ośrodek Dąb
Srdce Přemyslovského Parku Krajin
Ośrodek Dąb

Atrakce

Czas, by wypoczynek był udany - potrzeba silnych emocji! Adrenalina Park w Trzech Jeziorach

Koniecznie sprawdź ofertę .... i podnieś adrenalinę!

Szukasz pomysłu na wieczór kawalerski?

Może chciałabyś zorganizować wieczór panieński? 

Oczekujesz mocnych wrażeń nad Jeziorem Wieleńskim? 

Dzięki połączeniu sił Adrenalina - Park z Sokolnik, k. Kątów Wrocławskich oferta atrakcji na spędzenie wolnego czasu na wakacjach znacznie się powiększyła!

Centrum Wypoczynkowo Konferencyjne Trzy Jeziora – tu odnajdziesz spokój i harmonię!

Ścieżki rowerowe

Ścieżki rowerowe

Niepowtarzalny Przemęcki Park Krajobrazowy oraz jego piękne okolice to doskonałe miejsce na długie rowerowe wyprawy. Ogromna ilość specjalnie zaprojektowanych tras, bajeczne widoki oraz obecność dzikiej przyrody sprawiają, że każda rowerowa eskapada staje się niezapomnianą przygodą.

Ścieżki rowerowe
https://u.profitroom.com/2018-trzyjeziora-com/uploads/Otoczenie/Trzy-Jeziora12.jpg https://u.profitroom.com/2018-trzyjeziora-com/uploads/pexels-photo-805303.jpeg https://u.profitroom.com/2018-trzyjeziora-com/uploads/30.jpg
Plaża

Punkt widokowy

Plaża

Z naszej piaszczystej plaży położonej niedaleka Mariny rozciąga się piękny widok na Jezioro Wieleńskie. Przyjemny w dotyku piasek, wakacyjna atmosfera i mnóstwo miejsca sprawiają, że przebywanie na plaży jest prawdziwą przyjemnością. 

Przy plaży znajdują się pomosty, zjeżdżalnia, ławki , parasole, miejsce na ognisko, wędzarnia oraz bar Marina z punktem widokowym.

Kąpielisko

Fantastyczne miejsce

Kąpielisko

Specjalnie wydzielone, bezpieczne kąpielisko ogrodzone od strony Jeziora solidnym pomostem to fantastyczne miejsce na wesołą zabawę w wodzie. Zadowoleni będą zarówno miłośnicy pływania, jak i dzieci uwielbiające budować fosy i zamki z piasku.

Przystań żeglarska i "Marina"

Sporty wodne

Przystań żeglarska i "Marina"

Miejsce, z którego rozpoczną Państwo niejedną, niesamowitą wyprawę. W naszej wypożyczalni sprzętu wodnego dostępne są łodzie wiosłowe, żagle, kajaki, rowery wodne.
Serdecznie zapraszamy do „Mariny”.

číst více

Jezioro Wieleńskie, nad którym położony jest nasz kompleks wypoczynkowy to idealne miejsce dla miłośników windsurfingu. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesną przystań „Marina”, gdzie będą mogli Państwo bezpiecznie przechować sprzęt i przygotować się do wypłynięcia na rozległe wody jeziora.

Skrýt text

(sprzęt od maja do września w godzinach 9:00 - 20:00) Wypożyczalnia sprzętu wodnego i kort tenisowy

  Cena za 1h      Cena za dzień
Rower wodny mały 15 zł/h 80,00 zł
Rower wodny duży 25 zł/h 120,00 zł
Kajak 15 zł/h 80,00 zł
Łódź wiosłowa 25 zł/h 120,00 zł
Żaglówka omega 35 zł/h 180,00 zł
Motorówka 150 zł/h 800,00 zł
Kort tenisowy 30 zł/h 100,00 zł
Rower szosowy 10 zł/h

50,00 zł

Cumowanie łodzi 25 zł / doba 350,00 zł / miesiąc
Spływy kajakowe

Sporty wodne

Spływy kajakowe

Proponujemy Państwu wspaniałą przygodę podczas pokonywania części Szlaku Konwaliowego kajakiem. Zabierzemy Państwa w malownicze zakątki Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Spływ potrwa około 4h.

  • Koszt - 50 zł/osoba

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

Kort tenisowy

Trybuny dla widzów

Kort tenisowy

Serdecznie zapraszamy Państwa do gry w tenisa na naszym ziemnym korcie. Obszar pola jest ogrodzony wysokim płotem. Istnieje możliwość wypożyczenia rakiet tenisowych oraz zamówienia lekcji z instruktorem. 

číst více

Trybuny dla widzów

Do Państwa dyspozycji zostały przygotowane trybuny skąd można dopingować grających zawodników. Położony w cieniu starych dębów, odświeżony, profesjonalny kort tenisowy to jedno z najbardziej urokliwych miejsc na terenie całego kompleksu.

Skrýt text
Kręgielnia

Świetna rozrywka

Kręgielnia

Do kręgielni Trzech Jezior zapraszamy na dwutorowy tor bowlingowy, do rozegrania turnieju szachów przestrzennych lub spróbowania swoich sił przy stole bilardowym!

 

  • Kręgle - 50,00 zł/h
  • Bilard - 15,00 zł/h

 

Teren przemęckiego parku krajobrazowego

19 wyjątkowych jezior

Teren przemęckiego parku krajobrazowego

Aż dziewiętnaście wyjątkowych jezior m.in. Wieleńskie, Osłonińskie, Górskie, Olejnickie, Radomierskie, Przemęckie i Błotnickie. Dwa duże kompleksy leśne. Trzy rezerwaty przyrody - Wyspa Konwaliowa, Torfowisko nad Jeziorem Świętym i Jezioro Trzebickie oraz szlak długości 37 km sprawia, że podróż kajakiem wraz z rodziną i przyjaciółmi stanie się niezapomnianym przeżyciem.

doskonałe miejsce Nordic Walking

Okolica obfituje w trasy biegnące nad brzegiem jeziora, przy łąkach i polach, przez lasy – doskonałe do marszu nordic walking. 

Co roku odbywa się rajd z Gminą Przemęt, podczas którego odkrywamy nowe ścieżki. 

Naszym gościom wypożyczamy kijki.

Rajdy Nordic Walking

1. „Dookoła jeziora”
Trasa około 12 km „Dookoła jeziora”. Trasa prowadzi przez malownicze i bogate przyrodniczo tereny Ziemi Przemęckiej przyległe do jeziora wieleńskiego. Jest to trasa zarówno dla osób „chodzących codziennie” jak i poczatkujących. Pokonując tą trasę watro zatrzymać się i zwiedzić znajdujący się w południowej części Wielenia późnobarokowy kościół pw. Narodzenia NMP. Wzniesiony w latach 1713-1742 na planie krzyża łacińskiego przez cystersów przemęckich, na miejscu wcześniejszych świątyń drewnianych. W ołtarzu znajduje się najcenniejszy zabytek kościoła. Jest to pochodząca z II połowy XV wieku słynna gotycka rzeźba Matki Boskiej z Dzieciątkiem „Ucieczka Grzeszników”, która jest celem licznych pielgrzymek.
 
Trasa rajdu około 12km
Przebieg: Wieleń – Brenno - Wieleń
 
2. „Widok na rynnę przemęckich jezior”
Trasa około 25 km. Trasa rajdu prowadzi przez atrakcje przyrodnicze i turystyczne Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Ważnymi punktami docelowymi rajdu są: wieża widokowa w Olejnicy, rezerwat przyrody - Wyspa Konwaliowa oraz rezerwat przyrody – Torfowisko nad Jeziorem Świętym. Wieża widokowa w Olejnicy (19,5m wysokości ) zbudowana została w sercu Przemęckiego Parku Krajobrazowego a jej lokalizacja pozwala podziwiać między innymi rynnę przemęckich jezior.
 
Wyspa Konwaliowa położona jest na Jeziorze Radomierskim. Do szczególnych osobliwości wyspy należy masowe występowanie konwalii majowych o delikatnym różowym żyłkowaniu i o różnych nasadach pręcików. Z rezerwatem Torfowisko nad Jeziorem Świętym związanych jest mnóstwo legend. Najciekawszą rośliną rezerwatu jest natomiast owadożerna rosiczka okrągłolistna. Uczestnicy pokonują trasę wyruszając z Wielenia kierując się na plaże gminą w Osłoninie a następnie brzegiem jeziora do Olejnicy.
 
Z Olejnicy ścieżką przyrodniczo – leśną na taras widokowy w Perkowie , z którego można podziwiać Wyspę Konwaliową. Następnie w drodze powrotnej do Wielenia uczestnicy rajdu Zobaczą Rezerwat Przyrody – Torfowiska nad Jeziorem Świętym i Kanapę Napoleona.
 
Trasa rajdu około 25 km
Przebieg: Wieleń –Osłonin - Olejnica- Perkowo - Wieleń

Oferty specjalne

§
- Newsletter
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM