Serce Przemęckiego Parku Krajobrazowego

Buduj z nami team!

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, marzy Ci się praca nad jeziorem, wśród fajnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań - aplikuj.

Jeśli jesteś uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do życia, unikasz schematów i nie boisz się pracy zadaniowej - aplikuj.

Może to właśnie Ty zbudujesz z nami team :)

praca@trzyjeziora.com.pl

Praca dla recepcjonisty

Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Trzy Jeziora poszukuje kandydata/ki na stanowisko recepcjonisty

Od kandydata oczekujemy :

  • wysokiej kultury osobistej,
  • dyspozycyjności,
  • komunikatywności ,
  • umiejętności współpracy w grupie,
  • znajomości Pakietu Office, swobody w poruszaniu się w Internecie, obsługa urządzeń biurowych,
  • gotowość do pracy na zmianach dziennych i nocnych 12h
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

 Mile widziane:

- doświadczenie w branży hotelowej i/ lub gastronomicznej

- wykształcenie kierunkowe.

Opis stanowiska pracy

  • bezpośrednia obsługa gościa hotelowego w recepcji,
  • obsługa lobby baru,
  • prowadzenie działań związanych z kompleksową opieką nad gościem obiektu,
  • aktywne działania sprzedażowe usług Centrum ,
  • przyjmowanie i przetwarzanie rezerwacji,
  • sporządzanie dokumentacji kasowej ,
  • prowadzenie korespondencji e-mail,

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub umowę o pracę,
  • wynagrodzenie do uzgodnienia,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres jweber@trzyjeziora.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie odpowiedniej klauzuli nr 1 lub 2:

1. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji i przechowywanie danych do czasu ukończenia rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

2 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji i przechowywanie danych przez okres 1 roku od daty wpłynięcia CV, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Praca dla kucharza

Rozwijamy się! Pragniemy, by do teamu Trzech Jezior i restauracji „Zmyślona” w Wieleniu Zaobrzańskim dołączył kucharz z aspiracjami, który kocha swój zawód i chce się rozwijać.

Czego oczekujemy?

  • uczciwości
  • pasji
  • kreatywności (tworzymy nową jakość!)
  • dyspozycyjności (elastyczny grafik)
  • odpowiedzialności
  • chęci do rozwijania się i podejmowania nowych wyzwań (bo sporo ich u nas :)
  • wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w zawodzie będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie przez cały rok
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii
  • szkolenia i warsztaty z mistrzami
  • płatne staże w innych restauracjach
  • w przypadkach relokacji lub innej, wymagającej tego sytuacji - zakwaterowanie czasowe
  • współpracę z zespołem Tarasów Wang w Karpaczu
  • wiatr w żagle

Dopuszczamy różne formy zatrudnienia: umowa o pracę, kontrakt. Ostateczne warunki pracy i płacy uzgodnimy po bezpośredniej rozmowie i okresie próbnym.

Prosimy o aplikowanie poprzez maila praca@trzyjeziora.com.pl Telefon kontaktowy - Maria Bręczewska: 693714376

Do usłyszenia :)

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Jacek Tarnawski, z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Sztabowej 87/3

Dane kontaktowe recepcja(małpka)trzyjeziora.com.pl

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest dokonywane (na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a RODO, na podstawie zgody, w celu realizacji procesu rekrutacji.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo zgłoszenia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane osobowe będą/nie będą przekazywane do państw trzecich.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.

Praca dla pracownika techniczno-ogrodniczego

Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Trzy Jeziora poszukuje kandydata do pracy do działu techniczno-ogrodniczego.

- Zdolność do samodzielnej organizacji pracy,
- zdolności manualno technicznych,

-prace porządkowe
- sumienność i obowiązkowość,
- dyspozycyjność

- wiedza z zakresu utrzymania technicznego budynków, obsługi instalacji elektrycznych i
urządzeń sanitarnych,
- wiedza z zakresu ogrodnictwa

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres jweber@rzyjeziora.com.pl