Serce Przemęckiego Parku Krajobrazowego

Pierwszy przyjazd "PO"

04 maja 2020

Pierwszy przyjazd „PO”

Wszyscy czekaliśmy na możliwość zmiany otoczenia, wyjścia z domu, zachłyśnięcia się świeżym powietrzem i przestrzenią. Tęsknota za śpiewem ptaków i widokiem zwierząt cieszących się wiosną jest bardzo silna. Jednocześnie nadal zachowujemy ostrożność i higienę w kontaktach międzyludzkich oraz podczas codziennych czynności.

 

 

A gdyby tak móc pojechać gdzieś, gdzie będzie można to połączyć i cieszyć się odzyskaną wolnością bez narażania zdrowia?

Dajemy Państwu wreszcie taką możliwość!

W samodzielnych, wygodnych domkach, rozrzuconych po naszym wielkim, zielonym terenie, zapewniamy Wam prywatność i bezpieczeństwo, ale przede wszystkim ładujący baterie, odprężający i odstresowujący pobyt nad jeziorem :)

Część naszych pokoi hotelowych od strony lasu również ma własne, prywatne wejścia od zewnątrz.

Zarówno domki, jak i pokoje z tarasami, mają wyznaczone miejsca, by swobodnie usiąść i rozpalić grilla. Na tę okoliczność przygotowaliśmy kilka zestawów grillowych do wyboru:

Menu grillowe  -> klik

Będziecie Państwo mogli u nas zakupić lub wypożyczyć niewielki grill turystyczny oraz węgiel drzewny.

Mamy też kilka miejsc, w których mozna rozpalić odnisko wieczorową porą. Służymy pomocą!

Na życzenie dostarczymy Państwu do domków i pokoi jedzenie z restauracji „Zmyślona” lub pizzerii „Dziupla”. Świeże, gorące posiłki mogą być dla Was pakowane w bezpieczne, jednorazowe naczynia z zachowaniem wszelkich środkow ostrożności, by zachować bezwzględną higienę aż do momentu dostarczenia jedzenia. Niebawem będzie można zjeść również w sali czy na tarasie – mamy dużo przestrzeni, by zachować niezbędne odległości!

Nasza strefa SPA z jacuzzi wewnętrznym oraz trzema saunami, parową, fińską oraz na podczerwień czekają w gotowości na decyzję o otwarciu. Zanim jednak otworzymy podwoje SPA, zachęcamy do odpoczynku na plaży czy w lesie, wyprawy kajakowe i rowerowe.

By czuli się Państwo jeszcze bezpieczniej, zapewnimy Państwu dostęp do maseczek, rękawiczek jednorazowych, a także płynów do dezynfekcji.

Oczywiście zapłacicie u nas kartą :) 

Zdjęcia domków: https://www.trzyjeziora.com/galeria?galleryid=282393

Dzwońcie pod: 785 996 601, piszcie pod: recepcja@trzyjeziora.com.pl / marketing@trzyjeziora.com.pl

 

Postaramy się odpowiedziec na wszystkie Wasze pytania :). Czekamy z niecierpliwością na moment, w którym Was znów powitamy i wierzymy, że poradzimy sobie z wyzwaniami, które przed nami stoją :).

 

Polecamy Państwu nasz profil na Facebooku i Instagramie - dokumentujemy na nich nasze codzienne życie, pokazujemy, jak pieknie zachodzi u nas słońce i jakie serwujemy pyszności ;)

Do zobaczenia!

 

§
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera by otrzymywać inormacje o nowościach.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij