Strona główna

Zimowisko wśród lasów i jezior – Ferie w Trzech Jeziorach

14 stycznia 2019

Kochani, w ferie zimowe w Trzech Jeziorach zaopiekujemy się Waszymi dziećmi! Codziennie będą miały okazję wziąć udział w ciekawych zajęciach. Można je zapisać na półkolonie, zachęcamy też po prostu do odwiedzania naszej Sali Zabaw, bo na pewno nie zabraknie w niej atrakcji! Dla naszych gości hotelowych specjalne warunki!
 

Zapraszamy dzieci od godz. 8.00 do 17.00 na zorganizowane zajęcia w formie PÓŁKOLONII (od 6 lat). Sala zabaw będzie czynna do 19.00.
Zapewniamy opiekę animatorów, pyszne śniadanie, obiad i podwieczorek :). Co sobotę zorganizujemy tematyczny dziecięcy bal karnawałowy z nocowaniem :) 
A oto plan naszych zajęć w ferie:

PONIEDZIAŁEK - Dzień Leśnego Skrzata
Zabawy tematyczne, konkursy, opowieści Leśnego Skrzata, warsztaty plastyczne „Cuda i cudeńka z darów lasu”, leśne podchody
WTOREK - Dzień kulinarny 
Samodzielne przyrządzanie i pieczenie pizzy, pieczenie i zdobienie ciasteczek
ŚRODA - Dzień Chemika
„Zróbmy wybuch!” - bezpieczna zabawa w chemika – wynalazcę, kolorowe eksperymenty i zabawy
CZWARTEK - Dzień Królowej i Króla Śniegu
Zima za oknem i w wyobraźni – zabawy na dworze i wewnątrz, warsztaty plastyczne, muzyczne, zimowe hopsasy (kulig, w zależności od pogody)
PIĄTEK - Dzień kręgli i gier
Gry planszowe, zawody w kręgle i warcaby
SOBOTA, 19.01 - Intergalaktyczne szaleństwo plastyczne – tworzenie strojów na bal karnawałowy (przybysze z innych planet, roboty), dekoracja sal, zabawy tematyczne, a wieczorem....
INTERGALAKTYCZNY BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI z nocowaniem w SALI ZABAW :)
SOBOTA, 26.01 - Bądź potworny, lecz wytworny! - tworzenie strojów na BAL POTWORÓW I POTWORKÓW, strojenie sali, zabawy tematyczne, a wieczorem...
POTWORNY BAL z nocowaniem w SALI ZABAW oraz poszukiwaniem potworów w czarodziejskim lesie Trzech Jezior
NIEDZIELA - Dzień magii - moje własne czary mary, czyli uczymy się sztuczek ;)

Cena pięciodniowej półkolonii (całodzienna opieka, zajęcia oraz wyżywienie) to 450 zł. Cena 1 dnia to 95 zł (9 godzin opieki, wyżywienie, warsztaty i zabawy).
Cena za krótszy pobyt w Sali Zabaw - wg obowiązującego cennika. Istnieje możliwość wykupienia posiłków oraz warsztatów z pieczenia pizzy i ciasteczek dla dzieci nieuczestniczących w półkoloniach (18 zł za 1,5 godzinne zajęcia, plus w cenie pół godziny zabawy w Sali Zabaw!)

Wstęp na BAL KARNAWAŁOWY z nocowaniem - 65 zł. Bez nocowania (18.00 - 21.00) - 35 zł. Dzieci uczestniczące w zajęciach półkolonii od PON do PT otrzymają 50% zniżki na weekendowy wstęp do Sali Zabaw oraz bal karnawałowy! :D

Zapisy i dodatkowe informacje pod telefonami: 695 672 852, 887 84 84 83.

POBIERZ PROGRAM FERII >>>>>> 

Zapraszamy! :)

§
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera by otrzymywać inormacje o nowościach.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij